Servis, čerpací stanice i kryté parkování na jednom místě

Premio - pneu / autoservis

Pneumatiky, výfuky, tlumiče, brzdy, baterie, klimatizace, výměna oleje, kontrola geometrie, výměna a uskladnění pneumatik, oprava čelních skel.

Nákladní penumatiky pro váš vozový park

sme silná skupina s rozsáhlým know-how o všem, co souvisí s nákladními pneumatikami.Odborně vyškolený personál, obchodníci, správci vozových parků, TruckForce, FleetFirst jsou jen některé z mnoha služeb, které Vám můžeme nabídnout.​.

Nabídka služeb osvědčeného autoservisu

Pneumatiky, výfuky, tlumiče, brzdy, baterie, klimatizace, výměna oleje, kontrola geometrie, výměna a uskladnění pneumatik, oprava čelních skel. Jste připraveni na náročný provoz? Zajistíme dokonalou prohlídku vašeho vozidla včetně zkušební jízdy.

Jsme partnery konceptu 4FLEET

4Fleet servisní síť je pečlivě vybrána tak, aby splňovala vysoké nároky profesionálních uživatelů vozidel. Jejich kvalita je pečlivě sledována a pravidelně auditována. Jejich členové představují vysoký standard péče o fleetové zákazníky.

Autoservis Premio

Autoservis Premio

Automobilové garáže Plzeň, Lochotín

Společnost Premio Pneuservis vstoupila na evropský trh v roce 1996 jako skupina specializovaných provozoven orientovaných na služby. Ve svých moderních servisech nabízí společnost Premio řidičům osobní přístup a rady ohledně pneumatik, ráfků, podvozku vozu a komplexní služby autoservisu. Premio Pneuservis vždy usiluje o 100% spokojenost zákazníka. Každá provozovna Premio musí být moderně vybavena a její tým odborně vyškolen. Musí vždy nabízet pouze nejkvalitnější značkové produkty a vstřícný přístup. Jedině tak může společnost Premio zaručit svým zákazníkům v České republice konzistentně vysokou kvalitu služeb – bez ohledu na to, kterou provozovnu zákazník navštíví.

Koncept Premio Pneuservis vyvinula společnost GD Handelssysteme GmbH & CO.KG (GDHS), aby uspokojila náročné požadavky všech řidičů, kteří očekávají služby nejvyšší kvality. Po úspěšném nástupu značky Quick Pneudiscount, prvního německého diskontního řetězce s pneumatikami, v roce 1995 podtrhuje GDHS svou pozici nejúspěšnějšího německého poskytovatele konceptů v maloobchodním prodeji pneumatik zavedením značky Premio. Dnes se GDHS ohlíží zpět za více jak 30 roky zkušeností v této branži.Ceny

Proč si vybrat pávě servis Premio


Vážení zákazníci, síť Premio nabízí řidičům osobní přístup a profesionální poradenství ohledně pneumatik, ráfků a podvozku vozu spolu s komplexními službami autoservisu. Spolu s Vámi vůz prohlédneme, odborně Vám poradíme a poskytneme vhodné produkty a profesionální služby. Podle zákona o evidenci tržeb jsou prodávající povinní vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň jsou povinní zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, evidujou-li prodávající v daném pokladním místě tržby v běžném režimu..

Diagnostika motorového vozidla
od 299,- Kč

Premio

  • Elektronický systém
  • Akce servisu Premio
Přezutí pneumatik různých velikostí
od 65,- Kč

Premio

  • Bezproblémpové přezutí 
  • Akce servisu Premio
Základní servis klimatizace včetně čištění
od 449,- Kč

Premio

  • Dýchejte čistý vzduch
  • Akce servisu Premio
Goodyear zimní pnemumatika 195/65 R15.
od 1 395,- Kč

Premio

  • Cena platí při nákupu 4 kusů
  • Akce servisu Premio

Kontaktní formulář

Máte zájem o parkovací místo? Napiště nám.

Napiště nám a zjistěte stav volných míst na jednotlivých patrech parkovacího domu. Pokud by jste nenašli vaše požadované místo, budeme vás, pokud budete mít zájem,
v budoucnu informovat o aktuální nabídce nových míst.

Kryté parkování rezervace a infolinka
+420 605 515 900 
(+420 728 515 001)
info@garazeplzen.cz

Provozní doba kanceláře:
Úterý - Čtvrtek  8.00 - 11.00
(změna provozní doby vyhrazena)


Novinky

Fotogalerie


Kontakty

Kryté parkování rezervace a infolinka
 +420 605 515 900
 (+420 728 515 001)
info@garazeplzen.cz
Autoservis Premio rezervace a infolinka
+420 724 246 245
+420 377 995 320
Automobilové garáže s.r.o.
Gerská 2005/4 , 323 00 Plzeň
49°46'22.346"N 13°21'58.007"E

2020 © Automobilové garáže Plzeň s.r.o.